Göreme Mansion Cave Hotel Kapadokya ziyaretiniz için mükemmel bir konaklama yeri seçeneği. Eğer Kapadokya da nerede kalsam diye düşünüyorsanız öncelikle Göreme’de kalmanızı tavsiye ederim. Hem en merkezi konumda olan yerlerden biri ziyaret etmeniz gereken birçok yere yakın hem de yapısı en az değiştirilmiş merkezlerden biri. Peri bacalarıyla iç içe bir yerde kalmak istiyorsanız ilk tercihiniz Göreme Kasabası olmalı diye düşünüyor ve tavsiye ediyorum.

Göreme Mansion Cave Hotel‘e gelince, biz burada kaldık ve son derece memnun kaldık. 7 odalı çok şirin bir butik otel. Bu taş evde kendinizi adeta evinizde hissediyorsunuz. Eviniz kadar temiz eviniz kadar rahat ve konforlu. Ayrıca çok merkezi bir konumda. Göreme merkeze 10 dakika yürüyüş mesafesinde. İstediğiniz zaman çok rahat bir şekilde göreme merkeze gidip gelebilirsiniz. Eğer sabah erken kalkmayı göze alabilirseniz sabah 5-5buçuk gibi kalkıp aşıklar tepesine kısa bir yürüyüşten sonra onlarca balonun göğe yükselip süzülüşlerini izleyebilirsiniz. İnanın erken kalkmanıza değecek. Balona binmek isterseniz de aynı zaman da balon pilotu da olan otel işletmecisi Cem Daşdelen size bu konuda da yardımcı olacaktır.

Sevgili Cem’e ve ailesine buradan da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bizi çok güzel ağırladılar. Çok ilgililerdi sağ olsunlar. Eminim ki bütün misafirlerine aynı ilgi alakayı gösteriyorlardır.

Biz rezervasyonumuzu çok uygun bir ücret ile booking.com üzerinden yaptık. Siz de booking.com ’dan yapabilirsiniz ya da sayfanın alt kısmında bulabileceğiniz telefon numarası ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Gaferli Mahallesi Sukru Efendi Sokak No:1 50180 Göreme/NEVŞEHİR
Telefon: + 90 384 271 2736
E-mail: info@gorememansion.com
Web: http://gorememansion.com

4 YORUMLAR

  1. Geçen sene eylül ayında Göreme Mansion Cave Hotel’de 3 gece kaldık. Butik bir otel olmasına rağmen 5 yıldızlı otelde kalıyormuş gibi rahat ettik. Burada sizin aracılığınızla teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

  2. Kesinlikle mükemmel bir otel! Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler, iyiki dikkate almışız:) çok memnun kaldık! Çok rahat , temiz, ve merkezi bir yer..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here