Bodrum Salmakis Hotel geçtiğimiz haftasonu ağırladı bizi. Bu yazımızda size otel hakkında düşüncelerimizi aktarmaya çalışacağız dilimiz döndüğünce. Öncelikle Bodrum için ideal zamanın sezon öncesi ya da sonrası olduğuna oy birliği ile karar vermiş bulunuyoruz.

Bodrum Salmakis Hotel Yorumları

Otel konumu itibariyle o kadar güzel bir manzaraya sahip ki hangi odada kalırsanız kalın pencereniz denize bakıyor. Otelin yapısından bahsedecek olursak tam anlamıyla Bodrum’u yansıtan bir mimariye sahip. Otelin hem merkeze yakın hem de denize sıfır olması bu oteli tercih etmeniz için cazip bir sebep. Konum olarak çok ideal bir noktada bulunuyor. Sezon boyunca bu şekilde mi bilemiyoruz ama bizim konakladığımız süre zarfında Bardakçı koyunda deniz ve sahil oldukça temizdi. Koyda olması sebebiyile deniz keyfiniz çok dalgaya maruz kalmayacaktır. Genel olarak olumsuz yorumlardan biriyse otelde personel azlığından kaynaklanan bir yetersizlik mevcut olduğu yönünde.

Salmakis Ne Demek?

Salmakis eski bir yunan efsanesidir. Efsane Salmakis adındaki su perisi ile Hermaphroditos arasında geçen olayları konu alır. Otele adını veren bu efsanenin otelin bulunduğu Bodrum Bardakçı koyunda geçtiği rivayetler arasındadır. Efsane hakkında detaylı bilgiye Google’da “Salmakis Efsanesi” şeklinde bir arama ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Bodrum Salmakis Hotel Fiyatlar Nasıl?

Fiyatlar sezon’a göre değişiyor. Salmakis otel fiyatları Bodrum ortalamasında olmakla birlikte Bodrum otel fiyatlarının Türkiye ortalaması üzerinde olduğunu da göz önünde tutmanız gerek. Bu yüzüden eğer mümkünse rezervasyonunuzu olabildiğince erken yaparak erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmaya çalışın! Eğer öyle bir imkanınız yoksa satın almadan önce farklı sitelerden fiyat araştırması yaparak en uygun olanını satın alabilirsiniz. Arayıp otelden fiyat almayı da unutmayın.

Bodrum Salmakis Hotel Nerede?

Bodrum’da çok merkezi bir noktada bulunan otel Bodrum Marina’ya 10 dakika yürüme mesafesinde olup ulaşımı son derece kolaydır. Gümbet’e de komşu olan Bardakçı koyunda yel değirmenlerinin hemen yanında bulunmakradır.

Bodrum Salmakis Hotel İletişim

Adres: Bardakçı Koyu / Bodrum / Türkiye 48400

Telefon: +90 (252) 316 65 06 / +90 (252) 316 65 07  / +90 (252) 316 65 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here